• Blackie
 • Barunka
 • Rose

SPA Procedury

Pro vaše pejsky je připravená celá řada nadstandartních procedur, při kterých dochází k relaxaci, detoxikaci organismu a uvolnění psychického i fyzického napětí. Ve své podstatě SPA pomáhá v účinné prevenci před nemocemi a péči zdraví každého domácího mazlíčka. Je to příliv energie a svěžesti a důležitá podpora zdravého života.
Vybrat si můžete z následujících procedur podle aktuálních potřeb Vašeho pejska:

Aromatické Koupele

 • Aromaterapie je léčebná metoda známá tisíce let jako účinný prostředek při řešení různých neduhů.
  Psí čich je 1000krát citlivější než-li lidský. Při aroma koupeli se uvolňují vonné látky, které přímo působí na limbický systém, který se podílí na regulaci biologických rytmů a ten pak přenáší informace do mozku, mozek informace vyhodnotí a stimuluje pocity a nálady pejska.
  Jedinečné složení přírodní lázně z Mrtvého Moře působí blahodárně na srst, kůži a mysl. Je velmi bohatá na minerály a během několika minut uvolňuje svaly a celé tělo unavené po fyzické nebo psychické zátěži.

Aromaterapie + Masáže

 • Systém aromaterapie je estetický systém používaný profesionály, který kombinuje vyšší úroveň aromaterapie s masáží. Provedení aromaterapeutických masáží s kombinací nejrůznějších aromatických olejů a ingrediencí působící na posílení srsti, který nejen uzdravuje a zlepšuje stav srsti Vašeho miláčka, ale je to i výtečná cesta, jak vytvořit hlubší vztah mezi mazlíčkem a majitelem.

Thalassoterapie - Terapie Mořským Bahnem

 • Systém mořské terapie je série produktù vyvinutých vědci, mícháním bahenních ingrediencí vyrobených v různých částech světa spolu s mořským bahnem a extraktů z chaluh, které zlepšují srst a pokožku našich miláčků. Od dávných časů byla v Evropě využívána síla bahna pro léčbu chronických onemocnění a péči o tělo.

Koupele Charcoal

 • Dřevěné uhlí vyrobené z bambusu a dalších druhů stromů je v Japonsku využíván od Středověku. Absorpční síla dřevěného uhlí, které je schopné pohltit plyny a pigmenty, zápachy a jedovaté zplodiny je jedinečnou součástí této koupele. Vydává záporné ionty, které mají uklidňující účinek na psí emoce.

Regenerační zábaly

 • Regenerační zábaly jsou vhodné pro namáhanou srst, dlouhodobě neudržovanou, zacuchanou, poškozenou neodborným koupáním a česáním. Regenerační kůry dodají kůži a srsti živiny a minerály a vláčnost ze vzácných olejů. Takto ošetřená pokožka a srst je lesklá vláčná, vyživená a zamezuje dalšímu poškození.

 

 

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich